mehrbot_user
آموزش وردپرس قالب وردپرس قالب رايگان وردپرس درس وردپرس
سوالات متداول – مهرگان بات

سوالات متداول

پاسخ برخی از سوالات شما درباره ساخت و طراحی ربات تلگرام

آیا سامانه مهرگان بات از یک سامانه ربات ساز هوشمند استفاده می‌کند؟

بله. کارشناسان مهرگان بات با طراحی یک ربات‌ساز پیشرفته، کار طراحی و ساخت ربات را آسان کرده‌اند. به این ترتیب برای ساخت ربات تلگرام شما به دانش کدنویسی نیازی ندارید، بلکه همه امکانات ساخت یک ربات پیشرفته در قالب آماده برای شما ایجاد شده‌اند.

آیا امکان ساخت ربات تلگرام با امکانات اختصاصی وجود دارد؟

بله. شما می‌توانید با ثبت نام در سامانه، تمام امکانات مورد نیاز خود برای طراحی ربات تلگرام را در قالب تیکت برای کارشناسان مهرگان بات ارسال کنید. کارشناسان پرتال در سریع‌ترین زمان امکانات مورد نیاز شما را پیگیری خواهند کرد. هزینه امکانات اختصاصی ربات‌ تلگرام متعاقباً به شما اعلام خواهد شد.

آیا هزینه ساخت ربات تلگرام، شامل پشتیبانی می شود؟

بله. پشتیبانی از ربات تلگرام ساخته شده توسط ربات‌ساز مهرگان بات ، کاملاً رایگان است. کارشناسان مهرگان بات همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

امکان تولید محتوای ربات مهرگان بات به چه شکل است؟

با استفاده از این قابلیت، شما می‌توانید تا ۳ کانال تلگرامی دلخواه خود را به ربات تلگرام خود متصل نمایید. به این ترتیب، ربات تلگرام محتوای این ۳ کانال را به کانال مقصد شما منتقل می‌کند. همچنین، لینک و کپی رایت کانال شما، جایگزین لینک‌های کانال‌های مبدا خواهد شد.

فرم‌ساز ربات تلگرام به چه شکل کار می‌کند؟

با استفاده از فرم‌ساز مهرگان بات می‌توانید هر نوع فرمی را که برای دریافت اطلاعات از کاربر نیاز دارید را تعریف کنید؛ اطلاعاتی از قبیل نام‌و‌نام‌خانوادگی، جنیست، ایمیل، شماره تماس، مبلغ واریزی و … . همچنین، ربات‌ساز مهرگان بات این امکان را به شما می‌دهد تا فرم مورد نظر خود را به درگاه پرداخت بانکی متصل نمایید.

قابلیت ایجاد دکمه در ربات‌ساز مهرگان بات به چه درد می‌خورد؟

این قابلیت امکان ایجاد منو و زیرشاخه‌های آن را در اختیار شما قرار می‌دهد. به این ترتیب کاربر با فشردن هر دکمه به زیر شاخه مربوط منتقل می‌شود. همچنین، این امکان وجود دارد که برای هر محتوای نوشتاری خود یک دکمه جداگانه تعریف نمایید. برای مثال می‌توانید در ربات تلگرام خود دکمه‌ای با عنوان اطلاعیه جدید، ایجاد کنید. به این ترتیب، کاربران ربات با فشردن این دکمه، آخرین اطلاعیه شرکت شما را مطالعه می‌کنند.

اتصال ربات به RSS چه کاری انجام می‌دهد؟

با کمک این قابلیت می‌توانید ربات تلگرام خود را به RSS خبری وب‌سایت‌ها متصل کنید. این قابلیت به شما امکان می‌دهد تا آخرین اخبار یا محتوای وب‌سایت خود یا دیگر وب‌سایت‌های خبری را در ربات تلگرام خود نمایش داده و کاربر را از آنجا به وب‌سایت هدایت کنید.

آیا می‌توانم ربات تلگرام خود را به درگاه پرداخت متصل کنم؟

بله. شما می‌توانید فرم‌های ساخته شده در ربات تلگرام خود را به درگاه پرداخت اضافه نمایید. به این ترتیب، کاربر به صورت مستقیم از ربات به درگاه پرداخت منتقل می‌شود. البته باید گفت در حال حاضر تنها قابلیت اضافه شدن درگاه بانک پارسیان در مهرگان بات وجود دارد. همچنین، گزارش کاملی از پرداخت‌های موفق و ناموفق در قالب یک نمودار در اختیارتان قرار می‌گیرد.

اتصال به درگاه پیامک چه کاری انجام می‌دهد؟

این قابلیت زمانی کاربرد دارد که شما یک ربات تلگرام فروشگاهی دارید یا کاربران می‌توانند از طریق ربات در سایت شما ثبت نام کنند. به این ترتیب، با استفاده از این قابلیت پیامک تایید سفارش یا ثبت نام به کاربر ارسال خواهد شد.

آیا امکان گزارش گیری از ربات تلگرام وجود دارد؟

بله. با استفاده از این قابلیت، شما می‌توانید آمار دقیقی از کاربران خود داشته باشید. مثلاً خواهید دانست که چند نفر در روز به ربات شما اضافه شده‌اند. این گزارش در قالب یک نمودار به شما ارائه خواهد شد، به طوری که دقیقاً می‌توانید فعالیت کاربر در ربات را زیر نظر بگیرید.