mehrbot_user
آموزش وردپرس قالب وردپرس قالب رايگان وردپرس درس وردپرس
قابلیت ربات های مهرگان بات – مهرگان بات

قابلیت ربات های مهرگان بات

ما برای شما یک مجموعه از قابلیت ها آماده کردیم که شما می توانید با ساخت ربات در مهرگان بات از آن ها استفاده کنید. در دنیای مهرگان بات هر چیزی امکان پذیر است!

 کاربند پسند: ما تلاش کرده ایم که یک پنل کاربر پسند برای شما آماده کنیم. شما می توانید تمام کارهای لازم بر روی ربات خود را بدون نیاز به هیچ برنامه جانبی تنها با استفاده از نرم افزار تلگرام انجام دهید. هر چند که امکان مدیریت ربات از طریق وب سایت نیز فراهم است.

فروشگاه:شما می توانید برای محصولات خود فروشگاه بسازید. به سادگی و در کمترین زمان ممکن فروشگاه یا فروشگاه های خود را ایجاد کنید و با امکاناتی که در ربات ها ایحاد شده است محصولات خود را به کاربران خود عرضه کنید.

آمار پیشرفته:آمار پیشرفته ای از کارکرد ربات خود مشاهده کنید. با امکاناتی که در مهرگان بات وجود دارد شما می توانید آمار پیشرفته ای از کاربران خود و گروه های ربات و همچنین عملکرد ربات در خصوصی و در گروه داشته باشید.

مدیریت گروه:ربات های مهرگان بات دارای امکانات بسیار زیاد برای مدیریت گروه هستند. شما می توانید با استفاده از ربات های مهرگان بات ربات ضد لینک بسازید، از ارسال اسپم در گروه جلوگیری کنید، در زمان ارسال پیام های مختلف واکنشی خاص نشان دهید و ده ها کاربرد دیگر.

فیدخوان:به RSS متصل شوید! با مهرگان بات شما می توانید محتوای خود را از طریق RSS تهیه کنید. به این صورت که کلید خود را به RSS وصل کنید و تمام! محتوای شما از طریق RSS تامین خواهد شد. یک قابلیت بسیار کاربردی در ربات های مهرگان بات .

دریافت محتوا از وب سایت خود:آیا شما یک وب سایت دارید و می خواهید برای آن ربات ایحاد کنید!؟ نگران نباشید. در مهرگان بات شما می توانید کلید های ربات خود را به وب سایت متصل کنید و محتوای کلید های را از وب سایت دریافت کنید.

ارسال پیام زمان بندی شده:به کاربران، گروه ها و کانال هایتان پیام زمانبندی شده ارسال کنید. هر نوع پیام قابل ارسال در تلگرام را برای زمانی خاص زمان بندی کرده و ما پیام شما در همان زمان به مقصد ارسال خواهیم کرد.

مدیریت کانال: کانال های خود را به صورت متمرکز مدیریت کنید. ربات تلگرامی خود را در کانال های تلگرامیتان ادمین کنید و سپس تمامی کانال های خود را از طریق ربات به صورت متمرکز مدیریت کنید.

API: از API ما برای ایجاد ربات استفاده نمایید. برای شما یک API در نظر رفته شده است که می توانید با بهره گیری از آن در برنامه های خود ساخت ربات های مهرگان بات را پیاده سازی کنید.